X
SON HABERLER
HAKKIMIZDA
2004 yılında inşaat sektörüne giren Murat Sevinç, 2008 yılında bir aile şirketi olan Sevinç Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuştur. Daha kurumsal ve kaliteli işler yapabilmek adına şirketleşen Sevinç İnşaat Yapı ve Müteahhitlik Bölgemizde en iyisini sunmak gayretindedir. Kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine pek çok katkıda bulunmuştur, hayata geçirdiği tüm projelerde Samsun'un kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet etmiş, hızla gelişmekte olan Atakum'da kentsel ve mimari yapıya uygun modern, lüks ve bölge motifine uygun önemli projelere imza atmıştır.
BİTEN SON PROJEMİZ
Sevinç İnşaat tarafından Samsun'da bitirilen projelerimiz hakkında bilgilere ve görsel öğelere ulaşmak için biten projelerimizi ziyaret ediniz.
DEVAM EDEN PROJEMİZ
Sevinç İnşaat'a ait Samsun'da devam eden projeler hakkında bilgi almak ve en son görsellere göz atmak için, Devam eden projelerimiz sayfamızı ziyaret ediniz.
İNŞAATLARIMIZDAN KARELER
Sevinç İnşaat tarafından devam eden yada bitirilmiş inşaatlara ait yapım aşaması görsellerin bulunduğu resim galerimiz için bu sayfamızı ziyaret ediniz.
SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER
SEVİNÇ SİTESİ
MURAT SİTESİ
BAĞLANTILAR
HAKKIMIZDA
İNSAN KAYNAKLARI
SON BİTEN PROJEMİZ
İLETİŞİM ve KROKİ
DUYURULAR
Sevinç Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi ® 2012. Her Hakkı Saklıdır. Tel: 0362 438 73 73 Atakum / SAMSUN / TÜRKİYE