X
 
HAKKIMIZDA
 
2004 yılında inşaat sektörüne giren Murat Sevinç, 2008 yılında bir aile şirketi olan Sevinç Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuştur. Daha kurumsal ve kaliteli işler yapabilmek adına şirketleşen Sevinç İnşaat Yapı ve Müteahhitlik Bölgemizde en iyisini sunmak gayretindedir. Kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine pek çok katkıda bulunmuştur, hayata geçirdiği tüm projelerde Samsun'un kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet etmiş, hızla gelişmekte olan Atakum'da kentsel ve mimari yapıya uygun modern, lüks ve bölge motifine uygun önemli projelere imza atmıştır.
 
Sevinç İnşaat Yapı ve Müteahhitlik, konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Samsun'da sadece kalitesi değil, güvenilirliği de kanıtlamıştır. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni yapmayı planladığı yeni projeleriyle sınır dışına taşımayı planlayan Sevinç İnşaat Yapı ve Müteahhitlik'in en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.
 
Sevinç İnşaat Yapı ve Müteahhitlik yaptığı projeler kapsamında çevrenin korunmasına özel önem vermektedir. Doğal kaynakları korumak, çevreye olabilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve bunun sağlanabilmesi için gerekli önlemleri alabilmek doğrultusunda gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaçla, konu ile ilgili yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere tamamen uyulmaktadır. Ayrıca, yapım çalışmalarının her aşamasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hem yerel ve hem de uluslar arası koşullar titizlikle sağlanmaktadır. Her bir proje için, projeye özgü ve genel, çevre koruma ve iş güvenliği gerekliliklerine uyumlu çalışılması, Sevinç İnşaat Yapı ve Müteahhitlik'in müşterilerine sunduğu yüksek hizmet kalitesinin anahtarıdır.
 
SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER
SEVİNÇ SİTESİ
MURAT SİTESİ
BAĞLANTILAR
HAKKIMIZDA
İNSAN KAYNAKLARI
SON BİTEN PROJEMİZ
İLETİŞİM ve KROKİ
DUYURULAR
Sevinç Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi ® 2012. Her Hakkı Saklıdır. Tel: 0362 438 73 73 Atakum / SAMSUN / TÜRKİYE